Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Kinkiety - Aldex (146)

Wszyscy wiemy, że oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów w projektowaniu wnętrz, a jednak jest to również jeden z najbardziej pomijanych. Większość ludzi nie zwraca specjelnie uwagi na swoje źródła światła, dopóki nie potrzebują nowej żarówki lub coś się nie zepsuje. Ale możesz zrobić więcej niż tylko kupić kilka zamiennych żarówek i mieć nadzieję na najlepsze! Możesz być świadomym swoich wyborów oświetleniowych i tworzyć atmosferę w każdym pomieszczeniu, do którego wchodzisz.

Kinkiety Adlex – świadomy wybór oświetlenia

Adlex oferuje nowoczesne lampy ścienne, które są idealne do każdej przestrzeni, od przedpokoju po sypialnię, także do salonu lub biura. Ich czyste linie oferują styl bez zbytniej ozdobności lub rozpraszających uwagę szczegółów. Ich widok jest zbliżony do schematu, a przy tym niesie w sobie  wielki potencjał dekoracji.

Te oprawy do światła są wykonane w różnych kształtach i rozmiarach, więc na pewno będzie wśród nich i to, czego szukasz na naszej stronie dzisiaj! Wiemy, że pokoje dzienne są zazwyczaj najbardziej udekorowanymi pomieszczeniami w każdym domu. Chcemy więc, by nasze lampy były zarówno stylowe, jak i funkcjonalne!

Kinkiety Adlex, które wybierzesz do tej przestrzeni, mogą wywoływać "industrialne" skojarzenia, ale jednocześnie dają poczucie komfortu i przytulności. Jednocześnie nie odwracają uwagi od innych ważnych elementów, takich jak kolorystyka pokoju czy dzieła sztuki eksponowane na ścianach.

Lampy ścienne Adlex do sypialni są doskonałym rozwiązaniem, które pomoże zapewnić atmosferę relaksu i przytulności. Niezależnie od tego, czy oglądamy telewizję, czy czytamy książki, wzrok również powinien być zadbany. Z tymi kinkietami będziesz mógł cieszyć się czasem spędzonym w domu bez nadwyrężania oczu.

Kinkiety Aldex – oświetlenie dla nowoczesnych

Seria lamp Aldex ARLET zapewni idealną ilość światła w każdym ciemnym korytarzu. Stworzone z wykorzystaniem metalu i tworzywa, będą służyć w Twoim domu bardzo długo, tworząc niezwykłą atmosferę. Neonowa kolorystyka naprawdę się wyróżnia – możesz zrobić z niej doskonałą dekorację bez względu na to, jaki typ pomieszczenia wybierzesz.

Lampy z kolekcji Nani wniosą nowoczesny akcent do każdego pomieszczenia dzięki lakierowanej stali i dyskretnym kolorom. Z energooszczędną żarówką lub ledem ta lampa ścienna zapewni doskonałe oświetlenie twojej przestrzeni życiowej, dodając przy tym tak ważny splash koloru!

Przestronna lampa ścienna z kolekcji Harmony zachwyci swoim designem i w oryginalny sposób oświetli przestrzeń. Modne, kuliste klosze oplecione są wokół wyśmienicie ułożonych złotych armatur, dają przyjemne, nie drażniące oczu światło. Designerskie oświetlenie tej lampy sprawia, że jest ona zarówno stylowa, jak i przyjemna dla wszystkich tych, którzy obok nowoczesnych trendów pragną czegoś klasycznego.

Kinkiety Aldex z serii AIDA pozwalają ci oświetlić twoje miejsce w sposób, który jest zarówno nowoczesny, jak i idealny dla każdego rodzaju pomieszczenia. Dzięki regulowanym ramionom można taką lampę ustawić tak, aby oświetlała nie tylko jeden obszar, ale także zapewniała duży zasięg we wszystkich kątach. Przy tym cała ta sprytna konstrukcja wygląda elegancko!

Baw się z aranżacją swojego domu za pomocą produktów oświetleniowych. Kinkiety da się wykorzystać naprawdę kreatywnie. Przykładem, jeden kinkiet może za zadanie główne oświetlać sypialnię, a jednocześnie rzucać miękki cień na sąsiednie pomieszczenie. Albo możesz umieścić go między półkami, gdzie w przeciwnym razie mogłoby zabraknąć światła.

Nasze marki