Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Kinkiety - Hellux (6)

Pokój dziecięcy jest najważniejszym miejscem w domu. Powinien być ciepły i przytulny, ale nie nudny i nie za ciemny, aby Twoje dziecko czuło się w nim komfortowo.

Tu z pomocą przychodzą lampy Hellux! Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają długą żywotność. Zapewniają wystarczającą ilość światła do zabawy lub nauki. Oferujemy modele z żarówkami LED, które nie nagrzewają się tak bardzo jak tradycyjne, więc nie musisz się martwić o oparzenia! Lampy są łatwe w montażu i obsłudze.

Nie znajdziesz żadnego innego produktu podobnego do tego na rynku w tej chwili! Wiemy to, ponieważ już od lat ciężko pracujemy nad rozwojem naszej oferty.

h2 – Kinkiety Hellux o tematyce typowo chłopięcej

Pokój dziecka powinien być miejscem, w którym można uciec od rutynowości. Dlatego stworzono serię lampek Car, które mają żywe kolory i motywy samochodowe dla małych chłopców, którzy kochają samochody tak samo jak przygody! Kinkiet Hellux Samochodziki może stworzyć nastrój, jaki tylko chcesz. Zainspiruj wyobraźnię, obracając go o 360 stopni lub skieruj bardziej intensywne światło tam, gdzie jest to potrzebne w sypialni Twojego syna.

Pokój dziecka to miejsce dla wyobraźni i zabawy. A więc lampa ścienna Samolociki będzie idealnym dodatkiem do pokoju każdego malucha! Posiada regulowane punkty świetlne, dzięki czemu możesz skierować je tam, gdzie są potrzebne, aby stymulować Twoje dziecko do nauki lub do twórczej aktywności w czasie wolnym od nauki.

Kinkiety Hellux dla maluchów każdej płci

Słońce jest źródłem światła, ale daje nam również ciepło. Tak samo kienkiety Hellux Słonko jednocześnie rozjaśniają pokój dziecięcy i czynią go bardziej cieplutko-przytulnym. Lampy ścienne Hellux Sun to nowoczesne podejście do stylowego oświetlenia dla naszych pociech. Zapewniają wystarczającą ilość światła w pomieszczeniu, a jednocześnie są energooszczędne, gdyż można do nich wykorzystać żarówki LED.

Wariacją tego kinkietu jest kinkiet Słonko z Chmurką. Słońce zawsze świeci, ale może być trudno uzyskać wystarczającą ilość światła w domu. Dlatego w tym modelu mamy aż dwa źródła światła! Dzięki lampom Hellux Sun with Cloud już nigdy nie będziesz musiał się martwić o brak wystarczającej ilości światła dla zabaw Twojego dziecka! Te lampy ścienne zostały zaprojektowane tak, aby kierować „promienie słoneczne” dokładnie tam, gdzie chcesz.

Kinkiety Hellux – gdzie je umieścić w pokoju dziecka

Pokój dziecka to miejsce chaotyczne i ruchliwe. Maluchy bawią się, uczą się nowych rzeczy, czytają książki, a czasem śpią w swoich łóżkach. Więc ważne jest, aby upewnić się, że jest tam wystarczająco dużo świateł rozmieszczonych strategicznie wokół przestrzeni, aby mogły cieszyć się każdym aspektem życia, od czytania po zabawy z rodzicami.

Lampy ścienne w pokoju dziecka powinny być między innym umieszczone przy jego biurku, a konkretnie po jego lewej stronie (jeśli jest praworęczne) lub prawej (leworęczne). Inne miejsca, w których mogą pojawić się lampki ścienne, to kąciki do zabawy i czytania. Dzięki nim dziecko będzie miało komfortową przestrzeń na odkrywanie! Przydaje się także przyjazny kinkiecik nad łóżeczkiem.

Lampa ścienna to idealny sposób na dodanie światła i atmosfery w pokoju dziecięcym. Są świetne, gdyż montuje się je na ścianach, co oznacza, że możesz je zamontować faktycznie w dowolnym miejscu pokoju, tam, gdzie jest naprawdę potrzebne.

Nasze marki