Oświetlenie to nasza największa pasja

Plafony - Nowodvorski Lighting (355)

Plafony Nowodvorski

Czytaj dalej

Równomierne oświetlenie przestrzeni

Nowoczesne i niestandardowe plafony nowodvorski sprawdzą się w bardzo wielu okolicznościach. Można je wykorzystać w swojej przestrzeni prywatnej, nie to równie dobrze wyglądają w przestrzeni komercyjnej. Dodatkowo jest to kolekcja, która może być wykorzystana również w przestrzeni przemysłowej. Wysokiej jakości plafon nowodvorski charakteryzuje się stosunkowo dużą mocą w świetlną, przez co jest on w stanie oświetlić nawet duże przestrzenie komercyjne. Co więcej sposób świecenia sprawia, że światło rozprasza się równomiernie na całym pomieszczeniu. Dzięki temu uzyskuje się rewelacyjny efekt. Dużą zaletą jest także to, że plafony emitują światło, które nie jest jaskrawe i nie ma negatywnego wpływu na jakość widzenia. Wysokie parametry techniczne sprawiają ponadto, że nowodvorski plafon i jest produktem niezwykle odporny na niekorzystne warunki zewnętrzne. Dlatego też może być on stosowany nawet w przypadku, kiedy w danym pomieszczeniu panuje stosunkowo wysoka wilgotność powietrza. Szczelne wykonanie sprawia, że do wnętrza nie dostaje się nie tylko wilgotność, lecz również jakikolwiek najmniejsze zanieczyszczenia oraz pyły. Jest to z kolei cecha, która pozytywnie wpływa na żywotność plafonów. Dlatego też mogą być one wykorzystywane także w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, a także w przestrzeniach o wysokim zanieczyszczeniu powietrza. Wysoka jakość materiałów sprawia także, że z biegiem czasu plafon nie staje się żółty oraz nie zmienia swoich właściwości. Jest to zatem produkt najwyższej jakości dopasowany do potrzeb bardzo wymagających klientów.

Jasne i przestronne pomieszczenia

Nowodvorski plafon czarny jest następstwem tradycyjnych żyrandoli, a także innego oświetlenia sufitowego, które było popularne w ubiegłych sezonach. Obecnie plafony sufitowe charakteryzuje nie tylko funkcjonalność, lecz także wysoki poziom elegancji. Dzięki temu mogą znaleźć się one w najbardziej reprezentatywnych pomieszczeniach w każdym domu. Ich stosunkowo nieduże rozmiary pozwalają na umieszczenie ich nawet w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Dodatkowo niska waga czyni je jeszcze bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem, a ponadto bardzo bezpiecznym. Dlatego też nowoczesny plafon sufitowy nowodvorski może być zastosowany także na korytarzu. Jest to przestrzeń, która wymaga szczególnie dobrego oświetlenia, gdyż w innym przypadku może dojść do poważnych wypadków czy też groźnych upadków ze schodów. Warto zatem postawić na precyzyjne oświetlenie klatki schodowej nie tylko w swoim mieszkaniu, lecz także w każdym innym budynku. Warto wybierać plafony także do bardzo nowoczesnych wnętrz, w których dużą wagę odgrywa poziom estetyki oraz prezentacja wizualna. Są to elementy, na które szczególnie dużą uwagę zwracają klienci. Dlatego też plafon nowodvorski może być zastosowany w bardzo reprezentacyjnych pomieszczeniach, takich jak salon, ale także hol czy korytarz. Idealnie sprawdzi się on również przestrzeni hotelowej. Wyraziste światło pozytywnie wpływa na prezentację całego pomieszczenia, dodając mu klasy oraz elegancji. Ponadto dbanie o wysoką jakość światła w pomieszczeniach ma ogromne znaczenie dla samopoczucia osób, które spędzają tam swój czas. Tym samym nowoczesne plafony warto umieszczać również w swoich salonach. Są to pomieszczenia, w których swój wolny czas spędza cała rodzina. Dodatkowo w salonach przyjmowani są także goście. Dlatego też należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby panowała tam idealne oświetlenie. Jednocześnie oświetlenie w salonie nie powinno oślepiać znajdujących się tam osób. Jest to istotna kwestia, gdyż źle dobrane światło może powodować zmęczenie wzroku, a także bóle głowy czy też ogólne przemęczenie i gorsze samopoczucie.

FAQ:

Czy plafony nowodvorski mogą być wykorzystane w warsztacie samochodowym?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, nowoczesny plafon nowodvorski nie mógł zostać wykorzystany w warsztacie samochodowym. Wynika to z tego, że jest to produkt bardzo wysokiej jakości o wyjątkowej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. W tym samym nawet w przypadku wilgotności czy też innych niesprzyjających warunków zewnętrznych nie ulegnie on uszkodzeniu. Ponadto stosując go w warsztacie samochodowym można uzyskać równomierne oświetlenie przestrzeni.

Czy można zwrócić zamówiony towar?

Klienci chcąc odstąpić od umowy muszą w terminie 14 dni od jej zawarcia wysłać stosowne oświadczenie. Następnie zobowiązani są do zwrotu towaru, po czym następuje przekazanie im środków finansowych. Cała procedura zwrotu przebiega bardzo szybko, aby dzięki temu gwarantować klientom wysoki komfort i jakość usług. Dodatkowo zwrot jest darmowy, klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat.

Jakie żarówki można stosować do plafonu nowodvorski?

Wszystko zależy od konkretnego modelu plafonu. W niektórych przypadkach maksymalną dopuszczalną mocą żarówki jest 16 wat, w innych zaś jest to tylko 11 wat, dlatego zawsze należy zwracać uwagę na indywidualną specyfikację techniczną, która dostępna jest obok opisu produktu.

Nasze marki