Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Plafony - TK Lighting (434)

Plafony - TK Lighting

Czytaj dalej

Tradycyjne żyrandole były kiedyś popularnym elementem wyposażenia niemal każdego domu. Dziś na rynku dostępne są również inne propozycje, które dobrze oświetlają pomieszczenie, a dodatkowo podkreślają charakter wnętrza. W Lights rozumiemy, że światło w domu jest bardzo ważne. W naszej ofercie znajdują się lampy w różnych kształtach i rozmiarach. Plafony TK Lighting to produkty, które powstały w Polsce, by rozświetlać Waszą codzienność. Sprawdź, która lampa idealnie pasuje do Twojego salonu, kuchni lub sypialni.

TK Lighting - polski producent na światowym rynku

TK Lighting to marka stworzona przez Tomasza Krywulta w 2013 roku. Od wielu lat firma dostarcza swoje produkty do ponad 10 krajów na świecie, promując tym samym polskie towary i wspierając gospodarkę.

Oferta tej firmy to wysokiej jakości produkty i niesamowite projekty oświetleniowe, które można dopasować do wnętrza.

Plafon - co to takiego?

Lampa plafonowa to rodzaj sufitowej oprawy oświetleniowej, która zazwyczaj posiada duży, okrągły klosz. Jest podobna do żyrandola, ponieważ zwisa z sufitu, ale różni się tym, że ramiona trzymające żarówki są zazwyczaj krótsze, a sama konstrukcja jest montowana bezpośrednio przy suficie.

Do jakich wnętrz pasuje lampa plafonowa?

Plafony są dziś wykorzystywane w różnych pomieszczeniach zarówno domowych, jak i komercyjnych. Ich forma sprawia, że często pojawiają się we wnętrzach w stylu minimalistycznym i loftowym. Prosta forma i efektywny sposób emitowania światła sprawia, że w domach na całym świecie plafony pojawiają się coraz częściej.

Nie da się ukryć, że plafony to lampy o szerokim zastosowaniu. Jednak szczególnie dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach z niskim sufitem, gdzie wiszące klosze i żyrandole mogą po prostu nie pasować i przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu.

Dodatkowo, lampa plafonowa to dobry pomysł na oświetlenie pokoju dziecka. Jak wiadomo, najmłodsi miewają szalone pomysły. W trosce o ich bezpieczeństwo warto rozważyć zamontowanie w pokoju właśnie plafonu. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko nieszczęśliwego wypadku.

TK Lighting - ponadczasowe projekty do wnętrz

Firma Tomasza Krywulta specjalizuje się w tworzeniu lamp w nowoczesnym tonie i świetnej jakości. W ofercie sklepu znajdą coś dla siebie miłośnicy minimalizmu, jak i wnętrz bardziej eklektycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele z serii KANTOOR:

  • plafon Kantoor biały
  • plafon Kantor czarny

Modele wykonane z metalu o geometrycznych kształtach przyciągają wzrok i zwracają uwagę. Umieszczone w salonie, jadalni lub kuchni z pewnością nadadzą jej pożądanego charakteru.

Nasze marki