Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Plafony - Alfa (22)

Plafony - Alfa

Czytaj dalej

Światło jest niezbędne w każdym domu, czasem jednak przygotowanie dobrego projektu oświetleniowego okazuje się być niemałym wyzwaniem. Jeśli jesteś mieszkańcem bloku lub innego budynku z niskim sufitem, to wiesz jak trudnym zadaniem bywa dopasowanie lampy do wnętrza w taki sposób, by wszystko było funkcjonalne i wygodne. W Lights pamiętamy, że każdy dom i każdy klient wymagają indywidualnego podejścia. Z tego powodu w naszej ofercie umieściliśmy plafony Alfa - czyli komfortowe lampy do Twojego wnętrza.

Co to jest plafon?

Nazwa może brzmieć dość obco, jednak zapewniamy, że każdy z nas widział już lampy o tej dziwnej nazwie. Plafon to w zasadzie tradycyjna lampa sufitowa, z tą różnicą, że ramiona konstrukcji są krótsze, a całość jest montowana bezpośrednio przy suficie. Dzięki temu, że lampa jest montowana wyżej, oświetla ona większą część pomieszczenia, a światło jest bardziej równomierne.

Kilka słów o firmie Alfa

Afla Sosnowscy to nazwa, której można zaufać. Firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1974 roku jako mała firma rodzinna, rozrosła się i zatrudnia obecnie ponad 300 wykwalifikowanych pracowników w okolicach Częstochowy.

Założyciele firmy, Stanisław i Juliusz Sosnowscy, są nadal aktywnie zaangażowani w działalność firmy, zapewniając, że każda z ich lamp jest wykonana z najwyższą dbałością o jakość i szczegóły. Niezależnie od tego, czy szukasz eleganckich żyrandoli, czy praktycznego oświetlenia zewnętrznego, Afla Sosnowscy ma Cię pod opieką z ich szerokim wyborem produktów produkowanych w Polsce.

Alfa - nowoczesne rozwiązania w Twoim domu

W firmie Alfa Sosnowscy innowacja to coś więcej niż tylko modne słowo - to podstawowa wartość, która przyświeca projektom lamp.

Dzięki najnowszym technologiom i materiałom, firma tworzy unikalne rozwiązania oświetleniowe dla osób, którym zależy na wysokiej jakości. Przy tworzeniu lamp, Alfa stawia na surowce naturalne, które stara się wykorzystywać wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Plafony Alfa są doskonałym przykładem skupienia na innowacyjności i dbałości o szczegóły - dzięki nienagannemu wzornictwu i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów łączą w sobie to, co najlepsze w formie i funkcji.

Plafon Alfa - zalety

Lampy plafonowe mają wiele zalet, które docenią w szczególności miłośnicy praktycznych rozwiązań. Przede wszystkim, zajmują one mniej przestrzeni niż tradycyjne lampy, a tym samym nie dominują otoczenia. Dzięki oryginalnym formom lampy plafonowe Alfa dodają do pomieszczenia niepowtarzalnej estetyki i świetnie oświetlają przestrzeń.

Do jakich wnętrz lampa plafonowa?

Lampy te zapewniają funkcjonalne i stylowe światło w każdej przestrzeni, ale są szczególnie przydatne w miejscach o niskich sufitach. Wiszące klosze lub żyrandole po prostu nie sprawdzą się w takich przestrzeniach, ale lampa plafonowa pasuje idealnie bez uszczerbku dla atmosfery lub funkcji pomieszczenia.

Plafony są również doskonałym rozwiązaniem dla pokojów dziecięcych - dzięki temu, że przylegają do sufitu, zmniejsza się ryzyko rozbicia lampy lub innego nieszczęśliwego wypadku.

Nasze marki