Oświetlenie to nasza największa pasja

Nowodvorski Lighting (2261)

Nowodvorski Lighting to polski producent oświetlenia, który cieszy się popularnością zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. W ofercie tego producenta dostępne są dekoracyjne oprawy oświetleniowe w tym systemy konfigurowalne, takie jak szynoprzewody oraz autorski System Cameleon.

Czytaj dalej

Oświetlenie Nowodvorski Lighting wybierane jest  przez osoby prywatne do domów i mieszkań, do pomieszczeń komercyjnych, a także przez sektor HoReCa. Ten popularny producent ma w swojej ofercie ponad 1600 produktów wyróżniających się oryginalnym wzornictwem i jakością. Marka przez 26 lat tworzy rozwiązania, które odpowiadają najwyższym standardom. Producent poszerza swój asortyment o ponad 300 produktów każdego roku tworząc projekty, które odpowiadają na obecne trendy.

To marka, której produkty są eksportowane do ponad 50 krajów. To lider sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych nie tylko w Polsce, ale również w Europie Wschodniej. Marka ma do dyspozycji dwa profesjonalne zakłady produkcyjne, zautoryzowane centrum logistyczne mające powierzchnię 4500 m2 oraz nowoczesny park maszynowy. To wszystko pozwala na realizowanie strategii rozwoju.

Nowodvorski Lighting to zdobywca nagrody RED DOT AWORD: Product Design 2019. Nagroda została przyznana za projekt lampy „Q LED” oraz ECO PRIZE i GRAND PRIX 2020 Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

Nowatorskie rozwiązania, dbałość o każdy projekt , najwyższa jakość sprawiają, że marka ta doceniana jest zarówno przez klientów, jak i ekspertów. Po produkty marki Nowodvorski Lighting sięgają architekci, inwestorzy oraz projektanci wnętrz.

Nasze marki