Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Lampki nocne/biurkowe/gabinetowe - Aldex (62)

Lampki nocne, biurkowe, gabinetowe – Aldex

W dzisiejszym świecie ludzie są stale w biegu, nie mają czasu (a często też ochoty) na relaks w domu. Lampa stołowa jest nie tylko doskonałym oświetleniem do czytania czy pracy, ale także nadaje szczególny klimat pomieszczeniu. Od razu będzie się chciało w nim znajdować częściej i dłużej, szczególnie w zimne wieczory, kiedy teraz z nudnych zamienią się w przytulne.

Lampy stołowe Aldex mogą stać się ozdobą każdego wnętrza, a swoją lekkością i przyjemnym światłem stworzą pozytywny nastrój. Nie każdy człowiek ma wystarczająco dużo czasu na wieczorowe posiedzenia z przyjaciółmi. Ale każdy potrzebuje odrobiny komfortu w codziennym życiu. Dzięki tym lampom poczujesz się komfortowo nawet wtedy, gdy jesteś sam w domu. Te produkty są zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych wnętrz – od stylu klasycznego po minimalistyczny.

Lampy stołowe Aldex – małe latarenki na biurku

Aldex oferuje cały szereg opraw stołowych, które nawiązują stylistyką do latarni, oświatlających nasze ulice. Są to lampy metalowe o minimalistycznym i eleganckim designie, które będą idealnie pasować do Twojego salonu lub przestrzeni biurowej.

Te kompaktowe modele są bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć odpowiedni kąt do czytania lub pracy na laptopie w dowolnym miejscu swej przestrzeni życiowej. To sprawia, że są idealne do użytku w domu, a nawet w biurze. Zapewniają doskonałe warunki oświetleniowe, niezależnie od tego, czy piszesz raporty, czy po prostu chcesz się zrelaksować po pracy oglądając programy telewizyjne na Netflixie.

Lekkie metalowe lampy biurkowe Aldex wyglądają świetnie gdziekolwiek je umieścisz! Są one dostępne w wielu wersjach – zarówno tych prostszych i wręcz minimalistycznych, jak i bardziej udekorowanych. Oprócz tego, że są praktyczne i funkcjonalne, te produkty dodadzą również klasy każdemu wnętrzu. Przykłady tych lamp „latarenkowych” to modele Eko, Beryl, Pinne itd.

Lampy stołowe Aldex – kula podstawą designu

Druga cecha charakterystyczna kolekcji lamp biurkowych firmy Aldex to szerokie wykorzystanie klasycznych kulistych kloszy z białego szkła. Można je spotkać zarówno w oprawach tego typu, który opisaliśmy w rozdziale powyżej (modele Zac, Biker), jak i w zupełnie innego rodzaju kreacjach.

Na przykład, w modelu Ball klosz jest umieszczony po prostu na płaskiej i niskiej okrągłej podstawce metalowej. A w lampie Frame – na wewnętrznej bocznej stronie prostokątnej ramy, której postać przybrał tu stelaż.

Lampy stołowe Aldex, inspirowane tradycją

Jest też kilka serii, w których projektanci Aldex pozwolili sobie na odrobinę sentymentu wobec tradycyjnych lamp stołowych, chociaż nowoczesne tendencje i tak mocno wpłynęły na ich wzornictwo. Opiszemy niektore z nich.

Lampa stołowa Aldex Retro jest tym rzadkim przypadkiem, kiedy przy oryginalnym designie zachowuje się wysoką jakość materiałów, która byłaby bezpieczna do użytku w domach i biurach. Ta wyjątkowa oprawa łączy w sobie nowoczesną technologię z tradycyjnym stylem. Jej stylowy biały klosz w klasycznym kształcie doskonale łączy się z solidnym metalowym stelażem w odcieniu miedzi. Podobny jest także model Patyna.

Nie mniej ciekawie wygląda również lampa stołowa Aldex Róża, która należy do rodzaju lamp świecznikowych. Stworzy w jadalni lub salonie iście królewską atmosferę, nie będąc jednocześnie przesadnie ozdobiona. Skromne, ale szlachetne kolory – czerń, biel, stare złoto albo ekri – uzupełnią jej wytworną elegancję.

Wybieraj bez zwłoki, ale i bez pośpiechu, gdyż wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego oświetlenia dekoracyjnego.

Nasze marki