Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Kinkiety - Zuma Line (175)

22 kinkiety Zuma Line, godnych pałacu

Kinkiet Zuma Line w naszej ofercie przedstawiony jest niemal setką modeli. Abażury z tkaniny, szkła, metalu, tworzywa, kryształu, drutu stwarzają wizerunki, pasujące do różnych stylów wnętrz.

W tym artykule wyróżniamy wybrane kinkiety Zuma Line, które naszym zdaniem dobrze wpiszą się nawet w pałacowe interiery.

Kinkiety Zuma Line – kryształowe inspiracje

Najbardziej wykwintne oprawy tej marki są stworzone z kryształu. Pewnie dlatego, że kryształowe serie zostały stworzone w odpowiedzi na sugestie oddanych klientów. Wybraliśmy kilkanaście sprawiających szczególne wrażenie:

 1. Vista – klosz o kształcie grubego pierścionka srebrnego lub złotego, z którego na dól zwisają łańcuszki z kryształami. Farbowanie abażuru zrobiono w taki sposób, że pozostały malutkie przezroczyste punkty. Przenikające przez nie świało wywołuje skojarzenie z gwiaździstym niebem.
 2. Anzio – oryginalny kinkiet Zuma Line z kilkudziesięciu prostokątnych płytek – metalowych i kryształowych. Ułożone są trochę na podobieństwo szachownicy.
 3. Jasmine – lampa ścienna, którą porównać można z kunsztowną broszką na ubraniu ścian. Prostokąt o wypukłym środku, cały z kwadratowych kryształów, daje szykowny zimny błysk.
 4. Ventus – kryształowe łańcuszki ukryte jakby za ogrodzeniem z przezroczystych równoległościanów.
 5. Elia – sfera, utworzona ze średniej wielkości okrągłych kryształów w metalowej oprawie. Lampa przypomina luksusowy wyrób jubilerski.
 6. Spark – jeszcze jeden ciekawy sojusz pretensjonalności wytwornych kryształów i skromnóści prostych metalowych detali.
 7. Bella – drobniutkie krysztaliki, ukryte za przezroczystym szkłem z naniesionym chromowym rysunkiem, przypominającym splecione gałęzie. W efekcie powstaje między innym plama świetlna na ścianie, podobna do języka płomienia.
 8. Prince – zaiście książęca przystojność, jednocząca wykwintność i spokojną powagę. Taki obraz znów osiągany jest za pomocą „surowych” prostokątów obok „lekkomyślnych” kryształówych kulek.
 9. Amedeo – dwa rzędy białawych przezroczystych prostokątów, z których górny występuje na tle połyskującego złotem stelażu.
 10. Quasar – nad dwoma rzędami, podobnymi do tych z poprzedniej serii, znajdują się różnorakie płaskie figury czworokątne. Są w kolorze złota lub chromu, roztaszowane asymetrycznie i nachodzą na siebie na wzajem.
 11. Gem – kryształowy pierścionek, umieszczony pod proścuitką przejrzystą szklaną „czapką”.
 12. Antarctica – wyjątkowa seria, włączająca plafon, lampę wiszącą i kinkiet Zuma Line. Doskonały pierścieniowy zarys, cała zewnętrzna powierzchnia gęsto zdobiona kryształami.

Kinkiety Zuma Line – urok szkła

Kontynuujemy listę najwystawniejszych opraw ściennych danego producenta wyrobami ze szkła. Niby prostszego od kryształu, lecz wykonanego nie mniej fascynująco:

 1. Crystal – większa ścięta od góry i od dołu sfera, mieszcząca w sobie kilkadziesiąt mniejszych całych sfer. Wszystkie te szklane figury odzwierciedlają się na wzajem, kreując niezwykłą siatkę połysków.
 2. Bastoni – designerska lampa, ukształtowana na podobieństwo klasycznej żarówki, jakby nieco pognieconej.
 3. Froze – kinkiet Zuma Line, złóżony niby z kawałków fakturowanego lodu.
 4. Rock – jeszcze jedna artystyczna szklana oprawa. Klosz wyraźnie nawiązuje do tematyky skał i głazów.
 5. Rain – naturalnie pomyśleć można, że po kloszu spływają obfite krople deszczu.
 6. Nicola – model bardzo podobny do Elia, tylko nie kryształowy, a szklany i w trochę prostszym wykonaniu.
 7. Poso – niewielki zadymiomy szklany klosz na chromowym metalowym stelażu. Przy włączonej żarówce pobłyskuje złotem. Świetnie sprawzi się w kuchni, łazience, sypialni, jak również w innych pomieszczeniach.
 8. Aurelia – klosz na kształt pąku kwiatowego z zaglębieniami w powierzchni, przypominającymi liście lub płatki. Mimo braku zabarwienia szkło prawie całkiem traci swą przejrzystość dzięki temu „liściastemu” ukształtowaniu.
 9. Pioli – maksymalnie proste szktałty kwadratu i cylindra uzupełnione są bogatym połyskiem. Wygląda to jak złociste gwiazdy na srebrzystym niebie.

Kinkiety Zuma Line – elegancja metalu

Zazwyczaj lampy metalowe kojarzą się raczej z minimalistyczną prostotą i stylem techno. Tym cudowniejszy jest niżej opisany kinkiet Zuma Line.

 1. Jewelery – klosz z metalu wykonany tak wytwornie, że z daleka można go pomylić z drobnokryształowym. Delikatne zaokrąglone kształty dodają oprawie jeszcze więcej szlachetności. Seria zeprezentuje również pięciopłomienny żyrandol.

Zapraszamy do poznania opraw ściennych Zuma Line także w innych stylach. W razie pytań śmiało pisz lub dzwoń do nas. Radziśmy pomóc Tobie w sprawach oświetlieniowej dekoracji wnętrz.

Czy znajdę taki sam żyrandol jak kinkiet Zuma Line Vista?

Seria Vista reprezentuje, oprócz opraw ściennych, lampy wiszące i plafony na kilka żarówek. Całkiem mogą zastąpić żyrandol.

Jakiego rozmiaru jest kinkiet Zuma Line Antarctica?

Szerokość danej oprawy wynosi 33 centymetry, wysokość stanowi 15 cm. Od ściany lampa wystaje o 13 cm. Posiada 2 oprawki.

Czy znajdzie się kinkiet Zuma Line Amedeo o innym kolorze stelażu, bo złoty nam nie bardzo pasuje?

Tak, mamy do zaoferowania także model z tej serii o stelażu w kolorze chrom.

Nasze marki