Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Kinkiety zewnętrzne - Italux (108)

Kinkiety zewnętrzne Italux

Czy chcesz poprawić bezpieczeństwo swojego domu lub firmy? Lampy ścienne zewnętrzne są ważnym elementem każdej nieruchomości. Zapewniają dobrą widoczność dla osób podjeżdżających pod Twój budynek, parkujących pod nim lub wchodzących po schodach, aby dostać się do środka. Jeśli szukasz sposobu, aby upewnić się, że każdy może zobaczyć, gdzie idzie, przejrzyj tę kategorię zewnętrznych lamp ściennych Italux. Oferujemy szeroką gamę opcji.

Możesz wybierać spośród zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych wzorów, aby znaleźć coś, co idealnie pasuje do Twojej przestrzeni. Produkty są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, więc jest coś dla każdego budżetu i preferencji stylu. I oferujemy bezpłatną wysyłkę na wszystkie zamówienia powyżej 300 złotych! Więc na co czekasz? Przeglądaj naszą kolekcję i zamawiaj teraz!

Kinkiety zewnętrzne Italux: światło – dekoracją samo w sobie

Kolekcja zewnętrznych lamp ściennych Italux posiada dużo opraw o artystycznym sposobie rozpraszania światła. Samo w sobie tworzy na ścianie dodatkową dekorację o określonych kształtach. Podamy kilka przykładów tego niezwykłego rozwiązania.

Kinkiet zewnętrzny Italux TRIVENTO przedstawia sobą elegancką czarną półkulę, z której promienie światła wychodzą w czterech punktach, umieszczonych w równych odstępach od siebie: u góry, na dole, po prawej i po lewej. A wychodząc, rozchodzą się wszerz, tworząc przy kuli prosty, ale delikatnie zaokrąglony kąt.

Między tymi czterema kątami światła pozostają cztery pasy cienia, kreując skrzyżowanie, w centrum którego znajduje się właśnie nasz piękny kinkiet. Identyczny efekt gry światła i cienia cechuje również oprawę Carsoli w kolorze białym.

Z kolei kinkiet zewnętrzny Italux BASILIO to aluminiowy talerz o świecących bocznych krawędziach. Przy czym światło wyraźnie widać nie tylko obok stelażu, ale też na samej jego powierzchni, tylko nie na całej, jedynie na tych brzegach po prawej i lewej. Natomiast na ścianie światło rozchodzi się na kształt jak by schematycznie narysowanych skrzydeł.

Kinkiety zewnętrzne Italux, świecące po prostu w dół

Lampa z serii SORANO wyróżnia się prostą konstrukcją, która charakteryzuje się połączeniem czarnego metalu i białego szkła. Jest to zewnętrzna oprawa oświetleniowa w nowoczesnym stylu, idealna do oświetlania każdej przestrzeni swoim przyjemnym światłem dzięki zamontowanemu modułowi LED! Ta lampa ścienna równie dobrze prezentuje się w domach minimalistycznych, jak i tych, które stawiają na bardziej tradycyjne wzornictwo – jest wystarczająco uniwersalna, by pasować do wielu różnych typów wystroju.

Ozdobienie przestrzeni zewnętrznej systemem oświetleniowym jest doskonałym sposobem na zapewnienie wystarczającej ilości naturalnego światła dla każdego rodzaju ogrodu, od małych patio aż po okolice basenów czy spa. Kinkiet zewnętrzny Italux Piombino zapewnia wystarczającą ilość światła w kolorze ciepłej bieli bez zbytniego obciążania wzroku. Dzięki lekkiej aluminiowej konstrukcji ta lampa nie sprawi problemów z instalacją i może być używana przez lata.

Na tym nasza oferta lamp ściennych zewnętrznych Italux się nie kończy, ale pozostawiamy Ci możliwość samodzielnie wszystko obejrzeć i ułożyć własną opinię. A my jesteśmy do Twoich usług z doradztwem, kompletacją i wysyłką wybranych opraw.

Nasze marki