Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Lampy wiszące - Alfa (689)

Lampy wiszące - Alfa

Czytaj dalej

Lampy wiszące to jeden z najbardziej popularnych sposobów na budowanie systemu oświetleniowego w domu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz elegancką i nowoczesną lampę wiszącą, czy też bardziej kapryśną i kolorową opcję, wiszące oprawy mogą dodać właściwy akcent do każdego pomieszczenia. Dla naszych klientów wprowadziliśmy do oferty lampy wiszące Alfa, które wyróżnia doskonały design i innowacyjne rozwiązania

Alfa - firma z tradycjami

Afla Sosnowscy, bo tak brzmi pełna nazwa tej firmy, to przedsiębiorstwo rodzinne, które rozpoczęło działalność w 1974 roku. Założycielami są dwaj bracia, Stanisław i Juliusz Sosnowscy, którzy do dziś aktywnie działają w firmie, która stała się miejscem pracy dla ponad 300 pracowników na terenie Częstochowy. Ich produkty to najwyższej jakości lampy produkowane w Polsce.

Lampa wisząca Alfa - esencja nowoczesności

Innowacja to określenie, które najlepiej opisuje działalność firmy Alfa. Lampy wiszące ich produkcji, to nowoczesne modele, które łączą w sobie to, co najlepsze w oświetleniu. Nienaganny design, wykorzystanie najlepszych surowców i użyteczność to główne cechy produktów Alfa Sosnowscy.

W proponowanych przez firmę modelach widać zamiłowanie do wykorzystywania naturalnych materiałów, przede wszystkim szkła i drewna. 

Firma wyróżnia się również tym, że w podczas produkcji stosuje nowoczesną technikę galwanizacji metalu chromem trójwartościowym. Dzięki temu cały proces jest bardziej przyjazny dla środowiska, a każda lampa jest niezwykle odporna na czynniki zewnętrzne.

Alfa lampa wisząca - dla kogo?

Przeglądając katalog firmy Alfa, nietrudno dostrzec, że producenci wraz z upływem lat opracowali swój własny, oryginalny styl. Lampy często przyjmują formę okrągłych i półokrągłych form, ale to nie wszystko. Produkty Alfa charakteryzują ciekawe formy, kształty i gry kolorów, a jednocześnie świetnie wpisują się w obowiązujące na rynku oświetleniowym trendy.

Jeśli szukasz oryginalnej lampy wiszącej, to produkty Alfa z pewnością przypadną Ci do gustu. Niezwykle interesujące propozycje wpadną w oko zarówno miłośnikom delikatnych i eleganckich wnętrz, jak i tym, którzy lubią bardziej eklektyczne rozwiązania.

Wśród modeli bardziej subtelnych, pojawiają się takie propozycje jak lampa wisząca VOLDA biała czy lampa wisząca HELISA.

Wśród bardziej dynamicznych i wyrazistych form na szczególną uwagę zasługuje lampa wisząca TANGO czarna 5 x e27. Alfa to dopasowane do potrzeb rozwiązania - niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nowoczesne wnętrze, czy bardziej elegancką przestrzeń. Dodaj blasku do salonu, kuchni lub sypialni i ciesz się wyjątkową oprawą świetlną.

Nasze marki