Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Oprawy podtynkowe/oczka

(418)
Dekoracja kolejnych pomieszczeń Twojego domu to prawdziwe wyzwanie. Pocieszający jest jednak fakt, że nietrafione dodatki możesz schować lub postawić w innym miejscu. W przypadku oświetlenia sytuacja nie jest jednak tak wygodna, zwłaszcza jeśli zdecydowałeś się na oświetlenie z wykorzystaniem oczek lub opraw downlihgt. Warto przemyśleć schemat rozmieszczenia kolejnych lampek i zastanowić się, jaki efekt finalnie chcesz uzyskać. Przekonaj się, dlaczego warto zwrócić uwagę na ten rodzaj oświetlenia i sprawdź, w jakich pomieszczeniach sprawdzi się proponowane rozwiązanie.

Dyskretne, czy oryginalne?

Propozycje, jakie przygotowaliśmy w polecanej kategorii, dedykowane są zarówno miłośnikom oryginalnych i wyrazistych rozwiązań, jak również tym, którzy nie lubią być w centrum uwagi. Twoim zadaniem będzie wybór modelu, który sprawi, że pomysły na dalszą dekoracje pojawią się same!

Loftowe inspiracje

Nowoczesna aranżacja inspirowana surowym wnętrzem fabryk, to propozycja dla prawdziwych koneserów mody! Proste, niewyszukane formy geometryczne, ciemna, stonowana kolorystyka, umiejętnie połączona z odcieniami srebra i bogaty wybór kombinacji żarówek - od jednej do trzech sztuk. Decydując się na model w stylu loftowym dajesz sobie szansę na oryginalną aranżację biura, gabinetu, garderoby lub jadalni.

Nowoczesne rozwiązania

Stylowa, elegancka i nowoczesna - tak właśnie powinna być aranżacja wnętrza mieszkalnego. Jednak, by to nastąpiło, warto zdecydować się na profesjonalną pomoc w doborze właściwej dekoracji. Polecana kategoria pełna jest wyjątkowych rozwiązań - stylowe, nowoczesne oprawy downlight to sposób na podkreślenie swojego stylu w swoim domu! Możesz zdecydować się na minimalistyczne modele, które pozostaną niezauważone, albo wybrać te, które skutecznie zwrócą na siebie uwagę odwiedzających Cię gości.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie - oprawy downlight

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na loftowe inspiracje, czy klasyczne lub minimalistyczne dodatki, warto poznać wyjątkową ofertę, którą przygotowaliśmy z myślą o Tobie! Starannie wyselekcjonowane modele, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, są dopracowane w każdym szczególe i, co najważniejsze - dostępne w atrakcyjnej cenie. Zdecyduj się na zakupy bez wychodzenia z domu - wygodnie i bez zbędnego pośpiechu oglądnij akcesoria, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkową przestrzeń w około Ciebie! Inspiracje dla Twojego wnętrza Zastanawiasz się, w jaki sposób stworzyć funkcjonalny schemat montażu oczek i opraw downlight, a uzyskany efekt był nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim - zadowalający? Jeszcze raz zobacz, jak ustawione są meble i gdzie znajdują się kontakty. Jeśli wszystko jest w odpowiedniej odległości od siebie, możesz przystąpić do realizacji zamierzonego planu. Wybierając oprawy downlight lub oczka każde pomieszczenie stanie się wyjątkowe:
    - w kuchni możesz efektywnie podświetlić blat, montując oczka bezpośrednio pod meblami lub zapewnić sobie przyjemny półmrok, decydując się na lampki pod sufitem;
    - oświetlenie zamontowane w łazience zdecydowanie zwiększa jej funkcjonalność!
    - oprawy downlight to doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa korzystania ze schodów!
    - gabinet, biblioteka albo biuro - żadne z tych pomieszczeń nie będzie kompletne bez odpowiedniego oświetlenia!

Nasze marki