Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Spoty/reflektorki - Nowodvorski Lighting (97)

Spoty/reflektorki - Nowodvorski Lighting

Czytaj dalej

Oświetlenie w domu to jeden z najważniejszych aspektów wyposażenia wnętrz. Dziś jednak lampy pełnią już nie tylko funkcję praktyczną. Ważny jest również wymiar estetyczny. Jednym z najlepszych sposobów na połączenie tych dwóch funkcji są spoty Nowodvorski - firmy, która znana jest z wysokiej jakości lamp o niesamowitym designie. W naszym sklepie chcemy dostarczać klientom produkty, które będą wprowadzać do pomieszczeń równowagę między wymiarem praktycznym a estetycznym.

Czym jest spot?

Spot to rodzaj reflektora, który rzuca skoncentrowaną wiązkę światła w celu podkreślenia konkretnego obiektu lub obszaru. Są one często używane w przedstawieniach scenicznych, można je również znaleźć w domach, firmach i innych miejscach w celach funkcjonalnych i dekoracyjnych.

Spoty Nowodvorski - dla kogo?

Reflektorki Nowodvorski projektowane są w różnych stylach i są w stanie doskonale dopełnić niemal każdą przestrzeń. Prosty i nienaganny design modeli z serii MONO sprawia, że spoty sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych i loftowych. Będą idealnym dodatkiem, który nie tylko będzie pasować do wystroju, ale poprawi funkcjonalność całego pomieszczenia. Z kolei kolekcja VESPA to ciekawa propozycja dla miłośników przestrzeni eklektycznych. Reflektory z tej serii mają futurystyczne kształty i występują w odcieniach bieli, czerni i grafitu. Świetnie dopełnią więc wnętrza w takim innowacyjnym stylu.

Nowodvorski reflektorki - do jakich wnętrz?

Oświetlenie punktowe ma docelowo oświetlać konkretne elementy w domu. Świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, w przestrzeni roboczej oraz w miejscach, gdzie nie dochodzi zbyt wiele światła. Takie rozwiązanie to dobry pomysł na aranżację domowego biura, jak i dodatkowe rozświetlenie lustra w łazience.

Nowodvorski spot sufitowy - dlaczego warto?

Dodatkowe źródła światła w domu, zwłaszcza te o działaniu punktowym, poprawiają komfort życia i codziennego funkcjonowania w domu. Dzięki koncentracji światła w jednej przestrzeni, nie zaburza ono równowagi w pomieszczeniu i pozwala na komfortowe wykonywanie codziennych obowiązków.

Jeśli posiadasz salon z aneksem kuchennym, to pracując w kuchni nie musisz włączać światła w całym pomieszczeniu. Spot sufitowy wyemituje wystarczającą ilość światła, żebyś mógł ugotować kolację, podczas gdy inny domownik ogląda film.

Reflektory pozwalają podzielić pomieszczenia na strefy. Są więc doskonałym rozwiązaniem do małych domów i mieszkań, w których jedno pomieszczenie pełni dwie funkcje. Jeśli Twoja sypialnia to jednocześnie gabinet, to poza głównym oświetleniem możesz umieścić spot nad biurkiem tworząc tym samym przestrzeń do pracy.

Ponadto spoty są doskonałym sposobem na zbudowanie atmosfery w pomieszczeniu. Mogą one podkreślić walory estetyczne niektórych elementów. Dopasowanie modelu do wystroju wnętrza to dodatkowy atut, który pozwoli cieszyć oko idealnie zaprojektowanym pomieszczeniem.

Dodatkowo, spoty często mają możliwość regulacji źródła światła poprzez obracanie głowicy lampy. Z praktycznego punktu widzenia jest to duża zaleta, która ułatwia codzienną pracę.

Nasze marki