Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Żyrandole - Alfa (207)

Żyrandole - Alfa

Czytaj dalej

Jeśli chodzi o dodanie elegancji i wyrafinowania do pokoju, wiele osób zwraca się do klasycznego żyrandola. Te oprawy oświetleniowe są używane w domach od wieków, często służąc jako centralny punkt jadalni lub przestrzeni życiowej. Żyrandole Alfa, dzięki nowoczesnemu wzornictwu występują w szerokiej gamie stylów, od tradycyjnych projektów kryształowych po eleganckie i minimalistyczne opcje.

Firma Alfa

Firma założona przez rodzinę Sosnowskich w 1974 roku z zaledwie kilkoma pracownikami, przez lata bardzo się rozwinęła i obecnie zatrudnia ponad 300 wykwalifikowanych pracowników w rejonie Częstochowy. Dbałość o jakość pracy i zaangażowanie w sprawy klientów sprawiły, że firma stała się liderem w branży.

Bracia Sosnowscy, Stanisław i Juliusz, założyli swoje przedsiębiorstwo produkujące lampy ponad trzydzieści lat temu, ale nadal są osobiście zaangażowani w każdy aspekt produkcji lamp, które trafiają do Waszych domów.

Alfa Żyrandole - nowoczesne i praktyczne

W ofercie Alfa znajdują się żyrandole w różnych kształtach i rozmiarach. W projektach widać zamiłowanie do naturalnych materiałów i oryginalnych form. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki galwanizacji, żyrandole firmy Alfa są niezwykle trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

Żyrandol Alfa - dla kogo?

Unikatowy design, charakterystyczny dla projektantów firmy Alfa, z pewnością przypadnie do gustu osobom szukającym oryginalnych rozwiązań. Modele przywodzą na myśl futurystyczne formy, a wykorzystanie szkła dodaje całości niepowtarzalnego charakteru. Z drugiej strony w projektach widać inspirację przeszłością, co w efekcie daje unikatowe i oryginalne żyrandole.

Produkty firmy Alfa przypadną do gustu fanom wnętrz eklektycznych i nowoczesnych. Jeśli lubisz oryginalne połączenia, to żyrandole tej marki z pewnością wpiszą się w Twoje gusta.

Żyrandol - gdzie go umieścić?

Żyrandol to o wiele więcej niż zwykła lampa. Jego funkcja estetyczna jest równie istotna, jak funkcja praktyczna. Te dwa obszary przenikają się ze sobą tworząc idealną harmonię. Na przestrzeni lat, a nawet wieków, żyrandol stał się ważnym elementem dekoracyjnym we wnętrzach i tak pozostało do dziś.

Ten typ oświetlenia umieszcza się w centralnym punkcie domu, by podkreślić jego wagę i charakter. Żyrandole często znajdują się nad stołami w jadalni, w eleganckich salonach, a nawet hotelowych lobby i restauracjach.

Nasze marki