Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Lampy podłogowe - 4concepts (28)

Lampy podłogowe 4concepts

Jeśli szukasz lampy, która nie tylko spełni swoją główną funkcję – oświetlenie, – ale również będzie niesamowitą ozdobą wnętrza, to 4concepts jest właściwym wyborem.

Produkty tej firmy z powodzeniem sprzedawane są w wielu krajach Europy, Ameryki i całego świata. Można je znaleźć w prestiżowych sklepach i galeriach, eleganckich willach i drogich hotelach. Oprócz wykwintnych kształtów, charakteryzują się bogatą kolorystyką. Najczęściej stosowane są kolory klasyczne – złoty, srebrny, biały, czarny. Ale można spotkać również inne, jak niebieski, fioletowy, czerwony, różowy itd. Oprócz szkła stosuje się w nich wysokiej jakości tkaniny oraz stal chromowaną.

Możesz kupić ich produkty na oficjalnej stronie internetowej lub za pośrednictwem autoryzowanych dealerów w swoim kraju. My oferujemy darmową dostawę tej produkcji oraz dwuletnią gwarancję.

Lampy podłogowe 4concepts w odcieniach klasycznych

Modele monochromatyczne czarne i białe znajdziemy w kolekcji Milano. Co prawda, są nie do końca jednobarwne, gdyż między szklaną podstawą a tkaninowym abażurem widać kawałek stalowego drągu w kolorze chromowym.

Rodzina ta zawiera cztery lampy podłogowe 4concepts, których punktem wspólnym jest kształt stelażu. Przypomina on wazon o szerokim kulistym dole, z zawężeniem w połowie wysokości i górną częścią nieco wyciągniętą.

Różnią się natomiast, oprócz kolorów, także kształty abażurów i wysokość całej oprawy. Klosze mamy tu w dwóch wersjach: cylindryczny i trapezowy. Oba są podłużne, pionowe, takie że wysokość ich jest zauważalnie większa od szerokości. A wysokości mamy 122 cm (w wersji z abażurem-walcem) i 137 cm (oprawy z trapezowym kloszem).

Druga seria o powściągliwych kolorach to lampy podłogowe 4concepts Zurich. Łączącym elementem (jak w sumie i w każdej innej rodzinie) jest znów forma szklanej podstawy. Tym razem w górnej części przedstawia ona sobą rurę, która ku dołowi stopniowo się rozszerza i kończy się okrągłą „stopą”. Większość tych stelaży jest przezroczysta – albo całkowicie, albo delikatnie zabarwiona w odcieniu miedzi lub czarnym (wyglądają wtedy jak ciemno-szare). Jest jednak i nieprzezroczysta – zupełnie czarna – wersja.

A klosze w tej kolekcji mamy o tym samym kształcie, ale w czterech wariantach kolorystycznych:

  • biały,
  • czarny na zewnątrz i biały od wewnątrz,
  • czarny ze złotym wykończeniem wewnętrznym,
  • czarny z miedzianym wykończeniem od środka.

Różne kombinacje tych wszystkich parametrów tworzą aż 9 modeli opraw podłogowych, każda o wysokości 165 cm.

Lampy podłogowe 4concepts w kolorach odważnych

Tu pomówimy o jeszcze dwóch rodzinach: Siena i Berlin.

Lampy podłogowe 4concepts Berlin posiadają szklane przezroczyste podstawy o kształcie wysmukłego stożka w dwóch odmianach kolorystycznych: czerwonej i niebieskiej. A ich abażury wykonano z tkaniny o barwie granatowej, srebrnej lub czarnej (ze srebrnym wykończeniem od środka).

Różnią się także ich formy: są walce o prawie równej szerokości i wysokości, są też te bardziej wypoziomowane, jak i bardziej wyciągnięte w pionie, i są wreszcie klasyczne trapezy. Wysokość lamp to około 150 i około 160 cm.

Lampy podłogowe 4concepts Siena to najbogatsza w różne warianty rodzina – składa się na nią aż kilkanaście opraw. Kształt ich podstaw przypomina trochę te z poprzedniej serii, ale w danym przypadku górna część stożka, ta najwęższa, jest nieco przedłużona i tworzy w ten sposób jak by szyjkę butelki. Ich kolory to fioletowy i zielony (odcień bliższy do turkusowego) oraz zupełnie przezroczysty, bezbarwny.

Ich abażury mają formę trapezu lub walca – prawie „kwadratowego”, a także delikatnie „spłaszczonego” w poziomie. Kolory – biały, czarny ze srebrnym środkiem oraz połyskujący szary.

A więc nie zabraknie Ci materiału do przemyślenia i wyboru, a Twoim wnętrzom – światła i elegancji z lampami podłogowymi 4concepts.

Nasze marki