Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Żyrandole - Nowodvorski Lighting (8)

Żyrandole Nowodvorski - czarne oprawyŻyrandol firmy Nowodvorski - czarnyLampa Nowodvorski - biało złota

Żyrandole Nowodvorski - nowoczesny design

Czytaj dalej

Żyrandole nowodvorski charakteryzują się szczególnymi walorami estetycznymi, dzięki czemu zdecydowanie wyróżniają się wśród innych kolekcji. Wnoszą one dużo romantyzmu do wnętrza, blask, a także wyrafinowany charakter. Ponadto zazwyczaj żyrandol stanowi główny punkt świetlny każdego pomieszczenia. Towarzyszyć mu mogą oczywiście dodatkowe kinkiety lub lampy stojące. Jednakże to właśnie nowoczesny żyrandol sprawia, że wnętrze staje się barwne oraz odpowiednio oświetlone. Bardzo zwracać uwagę na to jaka ilość światła panuje w danym pomieszczeniu. To właśnie światło ma decydujący wpływ na nasze samopoczucie, a także na naszą efektywność podczas pracy. W tym samym warto wybierać takie oświetlenie do swojego domu, która nie tylko pozwoli na zwiększenie jego walorów estetycznych, lecz także wprowadzi odpowiednią ilość światła. Warto ponadto zwracać uwagę na to jaki rodzaj światła panuje w wnętrzu. Zasadniczo rozróżniamy światło ciepłe oraz zimne, które może być emitowane przez żyrandol. Światło zimne doskonale sprawdza się w ciągu dnia, kiedy na zewnątrz panuje pochmurna pogoda lub kiedy zapada zmierzch. Natomiast światło ciepłe dużo lepiej sprawdza się wieczorami oraz nocą. Tego typu rozróżnienie pozwala na mniejsze zmęczenie dla oczu. Wynika to z naturalnych predyspozycji wzroku człowieka.

Żyrandol Nowodvorski - ponadczasowy styl i elegancja

Nowodvorski żyrandol to idealna propozycja dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie ponadczasowy styl oraz elegancji. Żyrandole z tej właśnie kolekcji charakteryzują się bardzo ozdobnymi kloszami, które wraz z oryginalną formą oprawy tworzą bardzo efektowne połączenie. Warto zwrócić uwagę także na efekt kolorystyczny, który jest bardzo oryginalny, a jednocześnie nowoczesny. Dzięki temu żyrandole z kolekcji nowodvorski są niezwykle wyjątkowe. Urzekają swoim pięknem oraz ponadczasowym wyglądem. Pasują one zatem do gustów klientów, którzy mają bardzo wysokie wymagania, a także pragną stworzyć w swoim wnętrzu prawdziwie Królewskie salony. Cechą szczególną kolekcji nowodvorski jest doskonała jakość wykonania żyrandoli, a także wykorzystanie w tym celu najwyższej jakości produktów i materiałów. Dzięki temu żyrandole te charakteryzują się bardzo wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Jest co zatem cecha, dzięki której mogą one być wykorzystywane także w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

Ponadczasowe i eleganckie żyrandole nowodvorski urzekają harmonijnym pięknym, a także swoją dostojnością. Dlatego też mogą one zostać wykorzystane między innymi w salonie. W ten sposób podniosą jakość tego pomieszczenia oraz staną się dopełnieniem mebli oraz pozostałego wyposażenia pokoju. Żyrandole nowodvorski można wykorzystać także w łazience, sypialni, a także kuchni. Doskonale prezentują się również z przestrzeni korytarza czy też przedpokoju. Ponadto szczególnie pięknie prezentują się one w pomieszczeniach o wysokich walorach estetycznych, w którym klienci pragną stworzyć podwyższone standardy. Jest to klasyka, które doskonale podkreśli urok wnętrza, a jednocześnie dostosuję się do potrzeb każdego klienta. Niezwykłe trwałe klosze, odporny na wielokrotne czyszczenie czy też zanieczyszczenia ze środowiska sprawiają, że można wykorzystać je także w łazience bez żadnych obaw. Jest to zatem bardzo funkcjonalna kolekcja, o nowoczesnym designie, która z jednej strony charakteryzuje się minimalizmem, a z drugiej zaś klasycznym podejściem i nowoczesnością. Wszystko zależy zatem od indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także od tego w jaki sposób pragnie urozmaicić wygląd swojego pomieszczenia. 

FAQ:

Czy żyrandole nowodvorski sprawdzą się w hotelu?

Tak, jest to kolekcja żyrandoli o niezwykle wysokich walorach estetycznych, a także nowoczesne wykończenie. Dlatego też Idealnie pasują one do wnętrz o wysokich standardach, niezależnie od tego w jakim zostały one wykonane w stylu. Co więcej żyrandole tę podkreślają charakter każdego wnętrza, nadając mu klasy oraz subtelności. Mogą być zatem wykorzystywane nie tylko w hotelach, lecz także salach konferencyjnych, autach, a także we wszystkich miejscach o szczególnym znaczeniu.

Czy żyrandol z kolekcji nowodvorski można powiesić w kuchni czy sprawdzi się tylko w salonie?

Nowodvorski to jedna z najbardziej wyrafinowanych kolekcji żyrandoli. Pasują one do każdego wnętrza, nie tylko do salonu czy kuchni, lecz także na korytarz czy też do łazienki. Ponadto w ramach kolekcji wybrać można takie modele, które najbardziej odpowiadają naszym preferencjom. Poszczególne egzemplarze żyrandoli zróżnicowane są między innymi pod względem ilości punktów świetlnych. To sprawia, że pasują także do stosunkowo małych pomieszczeń.

Jaka jest maksymalna wielkość żarówki, którą można umieścić w żyrandolu?

Wszystko zależy od tego jaki jest model danego żyrandola. W niektórych przypadkach maksymalna moc żarówki wynosi a 60 watów. Natomiast innych jest to tylko 11 bądź 16 watów. Im więcej punktów świetlnych posiadany żyrandol tym należy umieszczać w nim żarówki o mniejszej mocy kropka W ten sposób uzyskać możne rewelacyjny efekt.

Nasze marki