Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Lampy stojące zewnętrzne - Nowodvorski Lighting (41)

Lampy stojące Nowodvorski

Czytaj dalej

Jeśli stoisz przed wyborem odpowiedniej lampy do swojego domu - jesteś we właściwym miejscu. A jeśli poszukujesz atrakcyjnej lampy stojącej na balkon, taras lub do ogrodu - jesteś we właściwej kategorii. Z ogrodu korzystamy nie tylko w ciągu dnia. Ciepłe letnie wieczory zachęcają do pozostania na balkonie czy tarasie jeszcze po zmroku lub nawet do spacerów ścieżkami ogrodu. Do tego niezbędne jest odpowiednie oświetlenie. Będzie ono nadawać ogrodowi charakteru, spowoduje, że to miejsce wypoczynku stanie się bardziej przytulne i romantyczne, ale też funkcjonalne. Odpowiednie oświetlenie podniesie też bezpieczeństwo otoczenia domu, oświetlając ciemne zakamarki i odstraszając intruzów czy nawet zwierzęta.

Lampy stojące Nowodvorski jako unikalny element aranżacji tarasu i ogrodu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych rodzajów lamp stojących. Jeśli zależy Ci na stworzeniu bardzo ciekawej aranżacji przed wejściem do domu lub na tarasie, możesz wybrać oświetlenie o designerskim kształcie. Takie lampy oferuje firma Nowodvorski. Jest to lider oświetlenia dekoracyjnego w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Kładzie on duży nacisk na jakość wykonania swoich produktów oraz na aktualne trendy panujące w oświetleniu. Lampy stojące z jego oferty mogą przybierać ciekawe kształty. Na naszej stronie dostępna jest m.in. seria Flowerpot. Są to podświetlane białe donice na rośliny. Dostępne są w rozmiarach S, M i L. Dzięki nim można w piękny sposób zaaranżować kompozycję roślinną i jednocześnie zadbać o odpowiednie oświetlenie wokół nich. Efekt jest naprawdę wspaniały.

Bardzo ciekawą serią lamp zewnętrznych jest Cumulus. Są to lampy w kształcie białej kuli lub sześcianu, które idealnie będą nadawały się do dyskretnego oświetlenia ogrodu. Występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz uzyskać bardzo ciekawy efekt aranżacyjny poprzez ustawienie kilku lamp o różnych wielkościach obok siebie. Ogród będzie wyglądał bardzo nowocześnie i stylowo. Lampy stojące Nowodvorski stanowią element dekoracyjny sam w sobie, niewymagający żadnych dodatków.

Seria Picnic Led z kolei przypomina swoim kształtem latarenki, bardzo ostatnio popularny element aranżacyjny, który można samodzielnie postawić przed domem, na balkonie lub we wnęce okiennej. Jednak w tym przypadku zamiast świecy, która na zewnątrz często gaśnie, należy zapalić żarówkę. To nowoczesna, aluminiowa lampa stojąca ledowa, czyli energooszczędna i trwała. Ma ona niewielkie wymiary sięgające 47 cm wysokości - można ją więc bez obaw postawić nawet na stoliku podczas korzystania z wypoczynku w ogrodzie lub na balkonie. Do wyboru jest wersja biała oraz czarna, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do swojej ulubionej aranżacji. Aby zachować podobny styl także w oświetleniu pięknych nasadzeń, możesz wybrać podobną serię lamp - Symmetry Led, która postawiona przed wspaniale kwitnącymi krzewami lub roślinami nada im wyjątkowości. Ta lampa posiada zintegrowany led, który starcza na wiele godzin świecenia.

Jeśli jednak nie jesteś przekonany do nietypowych kształtów oświetlenia lub styl, który preferujesz to styl klasyczny, także możesz wybrać lampy stojące marki Nowodvorski. Lampa Galaxy ma kształt domowej lampy podłogowej, a Mahe Led - gabinetowej. Postawione na stoliku tarasowym lub obok wypoczynku wspaniale oświetlają to miejsce i jednocześnie stanowią ciekawy i elegancki element dekoracyjny.

Nowodvorski - lampy stojące dla oświetlenia ścieżek i podjazdów

Aby po zmroku skorzystać z ogrodu należy w odpowiedni sposób oświetlić przynajmniej główne jego ścieżki. Lampy można zastosować także do oświetlenia podjazdu. Co oferuje w tej kategorii firma Nowodvorski? Lampa stojąca Tubings o wysokości 55 cm jest zdecydowanie warta uwagi. Podobnie Spike Led (65 cm) czy Pathway Led (wysokość 310 cm). Niższe lampy będą oświetlać mniejsze fragmenty ścieżki lub podjazdu, podczas gdy lampa trzymetrowa oświetli spory obszar ciemnego zakątka ogrodu i chroni go przed intruzami. Miłośnicy stylu retro znajdą w naszej ofercie lampy dekoracyjne w formie dawnych latarni ulicznych (seria Tay lub Tybr). Na pewno będą one stanowić efektowny element aranżacji ogrodowych ścieżek.

FAQ:

Czy lampy stojące Nowodvorski są odporne na działanie czynników atmosferycznych?

Tak, wszystkie lampy wykonane są z bardzo trwałego aluminium lub stali lakierowanej, dzięki czemu lampy mogą stać na dworze przez cały rok i są odporne na niską temperaturę. Posiadają stopień szczelności IP54 oraz odpowiednie zabezpieczenia przed wilgocią.

Czy te lampy są oszczędne?

Tak, każda oferowana przez firmę Nowodvorski lampa stojąca należy do kategorii lamp ledowych, pobierających minimum energii elektrycznej. Dzięki temu oświetlenie ogrodu czy podjazdu nie wpłynie znacząco na wysokość rachunków za prąd.

Jakie jest źródło zasilania tych lamp?

Większość lamp należy podłączyć do zewnętrznego źródła prądu. Mając na uwadze, że w przypadku ogrodów może to nie być łatwe zadanie, dołączone do lamp przewody mają długość nawet 3 m.

Nasze marki