Oświetlenie to nasza największa pasja

Amplex (388)

Oprawy oświetleniowe Amplex to produkty dedykowane osobom poszukującym funkcjonalnych, a zarazem efektownie wyglądających lamp. Zaprojektowane w stylu klasycznym oprawy, w niczym nie odbiegają od nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań oferowanych na rynku. Co więcej, wszystkie detale nadające im nietuzinkowego designu są wykonywane ręcznie przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, z którymi współpracują od wielu lat. Dzięki stałej kontroli mającej miejsce na każdym etapie produkcyjnym, wypracowali skuteczny schemat, który zgodnie z przyjętymi standardami gwarantuje Klientom 100% satysfakcję. Ponadto,  polityka jakości jest zgodna z europejskim certyfikatem ISO 9001:2001, co dodatkowo potwierdza wysoką jakość produktów Amplex.

Czytaj dalej

Amplex to jeden z luksusowych polskich producentów oświetleniowych, którego siedziba znajduje się w Częstochowie. Ręczne wykonanie, nieprzeciętna skrupulatność oraz kosztowne materiały – to elementy stałe w podejściu tej frimy rodzinnej do produkowanych wyrobów.

Dlaczego Amplex?

Bo to jest bardzo ambitna firma, która nie zatrzymuje się na tym, co już jest osiągnięte, ale podąża dalej, cały czas odkrywając nowe widnokręgi. Serca polskich klientów już dawno są zawładnięte, więc Amplex rusza na zdobycie miłości innych Europejczyków.

Jego produkty godnie zareprezentowały Polskę na targach branżowych w Niemczech, Włoszech, na Ukrainie. Oczywiście, salon Amplex wystawiał się także w rodzimej stolicy – na Warsaw Home i Home Decor.

Skłonność do ciągłego doskonalenia się i zdrowa chęć rywalizacji przekładają się na nieprzerwane polepszenie jakości kreowanych lamp. Oświetlenie Amplex to wybór tych, którzy cenią sobie perfekcję i wyjątkowość.

Co oferuje firmowy salon Amplex?

Jeśli wejdziemy na stronę producenta i zajrzymy do dostępnego na niej katalogu, to znajdziemy ponad 60 kolekcji. I większość z nich zawiera kilka do kilkunastu poszczególnych modeli, a niektóre z tych ostatnich mają także parę wersji kolorystycznych.

Ogólnie serie lamp Amplex można podzielić na:

  1. Modernistyczne – takie jak Elia, Fungo, Livi, Neko, Saito, Bacelo, Amos, Dadim, Defeza, Ebora, Alvor, Dafo, Eido, Akadi, Gaja, Lagares itp.
  2. O bardziej tradycyjnym wzornictwie – przykładem może służyć Agat, Diamante, Granada, Onyx, Verona, Plaza, Modena, Fiocco, Cordoba, Petalo, Lilosa, Button.

Oprócz lamp o standardowym zastosowaniu (sypialnia, kuchnia, gabinet, biuro, salon) Amplex wytwarza, np. obrazówki – specjalne rozwiązanie do oświetlenia obrazów. Zrobione są tak wystawnie, że będą na miejscu nawet w prawdziwym muzeum sztuki czy galerii artystycznej, choć nikt nie zabroni Ci wykorzystać je we własnym domu.

Drugim nietypowym produktem są olbrzymie mosiężne żyrandole o wysokości do 1,5 m, godne zarówno pałacu, jak i sali teatralnej. Te kilkunastopłomienne lampy dobrze będą wyglądały również w dużej restauracji.

Cechujące jest to, że Amplex nie ma kategorii dla dzieci, co też w pewien sposób charakteryzuje cały jego styl i klimat – poważny, solidny, przystojny, jednym słowem „dorosły”.

Produkty Amplex w sklepie Pstryk

Sprzedajemy powyżej pięciuset modeli różnego rodzaju opraw oświetleniowych tego producenta. Wśród nich są lampy:

  • podłogowe, sufitowe, stołowe, naścienne;
  • do gabinetu, schodów, salonu, kuchni, sypialni, przedpokoju, jadalni, łazienki, biblioteki, biura;
  • do domu, lokalu, hotelu, muzeum, galerii, teatru, pałacu, biura.

Życzymy udanych zakupów i przypominamy o naszej gotowości zawodowo pomagać przy wyborze oświetlenia.

 

Szukam lampki nocnej na prezent dla mamy, czy coś z Amplex wpadłoby do gustu osobie starszej?

Niewątpliwie, warto zwrócić uwagę na klasyczne serie, na przykład Granada, Lilosa, Onyx.

Czy wszystkie modeli kinkietów Ampleks są dostępne w hurtowych ilościach?

Najlepiej zadzwonić do nas i zapytać o konkretne produkty, na pewno da się znaleźć dogodne rozwiązanie.

Czy znajdę jakiś kolorowy plafon od Amplex?

Ten producent preferuje klasyczne kolory – czarny, biały, złoty, srebrny, szary brązowy. Raczej nie idzie w barwistość.

Nasze marki