Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Plafony zewnętrzne

(30)
Wejście do domu jest zdecydowanie przyjemniejsze, jeśli towarzyszy mu poblask jasnego światła. Podobnie zresztą jest z wieczorami spędzanymi na balkonie. Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie warto wybrać, by cieszyć się delikatnym, nierażącym światłem, jednocześnie bez trudu odnajdując klucze w torebce? Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się plafony zewnętrzne - stylowe lampy, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

Nowoczesny sposób na praktyczną dekorację

Plafony zewnętrzne, to stylowe, nowoczesne lampy, które nie tylko zwiększą Twoje bezpieczeństwo, kiedy zostaną zamontowane w okolicy drzwi wejściowych, ale przede wszystkim zapewnią Ci komfort korzystania z balkonu lub tarasu. Eleganckie, stylowe i minimalistyczne modele, to doskonały pomysł na oryginalną i funkcjonalną dekorację! Jak możesz w pełni wykorzystać ich możliwości?

Oryginalne modele

Duże plafony zewnętrzne, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie oryginalne rozwiązania. Prosta, geometryczna forma i uniwersalna, ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że proponowane modele odnajdą się w niemal każdej aranżacji, zwłaszcza zewnętrznej. Warto postawić na nowoczesny design i zadbać o wejście do domu - taki plafon doskonale sprawdzi się jako lampa nad drzwiami wejściowymi.

Klasyczne i stonowane formy

Eleganckie, płaskie modele plafonów zewnętrznych to propozycja dla minimalistów. Utrzymane w ponadczasowej kolorystyce doskonale sprawdzą się na balkonach i tarasach, pozwalając Ci, dzięki swojej prostej konstrukcji, tworzyć wyszukane połączenia. Kształty plafonów zewnętrznych możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc wyjątkowe aranżacje!

Zalety plafonów zewnętrznych

Plafony zewnętrzne to doskonała propozycja dla wymagających. Przekonaj się dlaczego!
    - Doskonale wpiszą się w aranżację Twojego tarasu, pozwalając Ci podkreślić część miasta, jaka jest dla Ciebie ważna.
    - Znacząco podniosą komfort i bezpieczeństwo wejścia do domu lub mieszkania, zwłaszcza nocą;
    - Decydując się na plafony zewnętrzne, decydujesz się na zmianę codziennych nawyków spędzanie czasu na balkonie stanie się jednym z Twoich ulubionych zajęć!

Nasze marki