Oświetlenie to nasza największa pasja

Promocja

Lampki nocne/biurkowe/gabinetowe - Shilo (1)

Lampy stołowe Shilo (lampki nocne, biurkowe, gabinetowe)

Potrzebujesz dobrej lampki biurkowej, ale obawiasz się, że standardowe oprawy tego rodzaju nie będą pasowały do Twoich nowocześnie wystrojonych wnętrz? Bez obaw, mamy dla Ciebie propozycję, z której będziesz kontent.

Lampy stołowe Shilo są jednocześnie praktyczne i funkcjonalne i przy tym wykonane w stylistyce, zgodnej ze współczesnymi trendami wzornictwa wnętrzarskiego. Ich styl można określić jak minimalistyczny, technologiczny, poniekąd loftowy czy industrialny.

A więc jeżeli masz (albo planujesz urządzić) swój gabinet lub biuro (a może i salon czy sypialnie!) w podobnym klimacie, to te oprawy biurkowe nie zaburzą Ci spójności projektu. Wręcz podkreślą Twój dobry gust, wykluczający zbędne detale, lecz miłujący charakterystyczne akcenty.

Lampy stołowe Shilo – jak wyglądają

Produkty Shilo to coś więcej niż tylko sposób na oświetlenie i dekorację Twojego domu. Zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, wygodzie i bezpieczeństwie środowiska, a jednocześnie zwracają uwagę na szczegóły w każdym procesie od projektu po produkcję. Bez kompromisów w kwestii zarówno jakości, jak i stylu!

Oferowane przez nas lapmy stołowe Shilo należą do dwóch kolekcji: Kosame i Daisen. Obie są wykonane w całóści z metalu i w kolorystyce czarno-białej, ale kształty mają zupełnie różne.

Lampy stołowe Shilo Kosame posiadają okrągłą płaską podstawę, wysoką (56 cm) „nogę” w kształcie rurki oraz klosz w formie takiej samej, tylko krótkiej (13 cm) rurki o świecącej końcówce. Ten klosz jest regulowany: można go ustawić tak, aby świecił prosto w dół, prosto w bok lub pod dowolnym kątem pomiędzy tymi dwiema skrajnymi pozycjami. Jest wersja całkowicie czarna i całkowicie biała.

Lampy stołowe Shilo Daisen to wariacja na temat klasycznej „starej dobrej” lampki biurkowej z regulacją stelażu w kilku punktach. Wyróżniają ją kilka osobliwych cech:

  • Okrągła podstawa składa się jak by z trzech stopni czy warstw, każdy (każda) z nich różni się od innych pod względem grubości, średnicy, jak i wykończenia krawędzi.
  • „Noga” jest zamocowana w tej podstawie za pomocą kuli, dzięki której już w tym punkcie można sobie regulować kąt pochylenia. Oprócz tego, posiada ona jeszcze dwa „kolana”, łączące trzy części o różnej grubości i długości i usztywniane w wybranej pozycji za pomocą pokręteł.
  • Klosz o tradycyjnym kształcie „a la suknia balowa” wyróżnia się spośród podobnych jedynym charakterystycznym szczegółem – górna jego część kończy się „patyczkiem”, dzięki któremu zaczyna on przypominać zabawny wysoki kołpak.
  • Czarne modele są czarne całkowicie, natomiast białe posiadają drobne czarne detale, jak na przykład przewody i pokrętła, które ładnie kontrastują z białą resztą.

Lampy stołowe Shilo – jak umiejscowić

Oczywiste zastosowanie tych lamp to umieszczenie ich na biurku do pracy z laptopem, książkami, dokumentami itd. Regulacja kąta padania światła czyni te oprawy idealnie przystosowanymi do wykonywania zadań, wymagających skupienia i naprawdę jakościowego oświetlenia każdego drobiazgu.

Ale uważamy, że przynajmniej lampy stołowe Shilo Kosame mogłyby znaleźć się także w innych miejscach w domu. Mogą upiększyć sypialnię, urządzoną w stylu minimalistycznym, albo loftowy salon. Pięknie zareprezentują się również w pobliżu lustra czy na parapecie. Ciekawym rozwiązaniem dla delikatnego oświetlenia wieczorowego może być umieszczenie tych pięknych opraw na wysokości: na półkach, szafach, regałach.

Nasze marki