Oświetlenie to nasza największa pasja

Promo

Lampki nocne/biurkowe/gabinetowe - Shilo - Dohar (10)

Lampy stołowe Shilo Dohar (lampki nocne, biurkowe, gabinetowe)

Spróbujemy odgadnąć: jesteś osobą bardzo wymagającą, jeśli chodzi o styl, i poszukującą czegoś wyjątkowego do oświetlenia Twoich wnętrz? Pewnie przeglądasz kolejną stronę z lampami i jesteś już prawie gotów czy gotowa rozczarować się i wpaść w rozpacz, gdyż nie znajdujesz nic, co by odpowiadało Twojemu wyrafinowanemu gustowi?

Spróbujemy Cię uspokoić i wręcz zadziwić naszą ofertą designerskich lamp, które wcielają idealną równowagę pomiędzy formą i funkcją, stylem i praktycznością. Te wysokiej jakości lampy mogą być używane jako lampki nocne lub lampki na biurko czy szafkę. Chodzi nam o lampy stołowe Shilo Dohar.

Dohar to ekskluzywna kolekcja designerskich lamp, stworzona przez projektanta Dominika Respondeka, współpracującego z producentem oświetlenia Shilo. Linia produktów zawiera tylko 10 serii opraw z ogromną ilością wariacji w obrębie każdej serii. Lampy stołowe zaś okazały się w jeszcze mniejszej liczbie rodzin opraw. Więc jest to produkt naprawdę ekskluzywny. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Lampy stołowe Shilo Dohar z kolekcji Paa

Do wykonania kloszy tych niezwykłych lamp użyto pięciu kolorów: klasycznych czerni i bieli, a także modnych współcześnie odcieni chromu, miedzi i mosiądzu. Natomiast podstawy są tylko czarne lub białe. Różnice między modelami polegają właśnie na różnych kombinacjach kolorystycznych, wśród których widzimy monochromatyczne wyroby i dwukolorowe.

Lampy stołowe Shilo Dohar są w całości zrobione z metalu, więc są bardzo trwałe, wytrzymałe i praktyczne. Stelaże mają kształt prostokątnej drucianej klatki o wysokości 40 cm, a szerokości i głębokości 34 cm. Składa się ona jak by z dwóch komórek o równej wysokości (po 20 cm), ustawionych w pionie. Dolna komórka jest pusta, a górna zamyka w sobie abażur, mający formę walca, z którego wystaje wolno zwisający przewód w kolorze stelażu.

Lampa stołowa Shilo Dohar Paa posiada jedną oprawkę o standardzie E27 i pozwala na wykorzystanie żarówki o mocy do 60 W.

Lampy stołowe Shilo Dohar – pomysły na aranżacje

Modele czysto czarne lub białe, albo łączące te dwa kolory, doskonale się nadają do wnętrz w stylu skandynawskim. Ich minimalistyczność, wyrażona tym razem nie tylko w kształcie, ale również kolorystycznie, będzie znakiem dobrego gustu gospodarza. Dobrze prezentują się także w aranżacjach loftowych, industrialnych.

Lampy stołowe Shilo Dohar Paa z abażurami w odcieniach metalowych (chrom, mosiądz, miedź) natomiast zaskakująco okazują się na miejscu również w wystrojach glamourowych. Punktem styczności tu może posłużyć ich połyskujące wykończenie (a wersje czarne i białe są matowe). Więc jeżeli wykorzystujesz w mieszkaniu inne błyszczące dekoracje, to będą twórzyły piękną spójność z tymi oprawami.

Co do miejsca, gdzie można postawić lampy stołowe Shilo Dohar Paa, to naszym zdaniem ich design jest na tyle uniwersalny, że pozwala na umieszczenie ich w każdym pomieszczeniu. Efektownie będą wyglądały zarówno na stoliku kawowym w salonie, jak i na komodzie w przedpokoju, i na półce obok lustra w dużej łazience, i na parapecie w kuchni, i na szafce nocnej w sypialni.

Ale nie będziemy narzucać swojej wizji i ograniczać Twojej wyobraźni. Spójrz na te oprawy i przymierz je w myślach do swoich wnętrz, a na pewno zainspirujesz się i znajdziesz dla nich oryginalne i zachwycające zastosowanie.

Nasze marki